Przedsiębiorstwa działające w Polsce coraz mniej się obawiają sytuacji, kiedy wymaga się od nich korzystania z nowoczesnych, wcześniej nieużywanych rozwiązań informatycznych. Zapytaliśmy więc kilku właścicieli firm, jakiego rodzaju oprogramowanie zdecydowali się oni wdrożyć w swoich biurach i czy są zadowoleni z ich funkcjonalności.

  • Prowadzę niewielką firmę zajmującą się sprzedawaniem robionych na indywidualne zamówienie ozdób. Nie jest to główne źródło mojego utrzymania, więc zamówień raczej nie mam zbyt wiele. Przez lata prowadziłem więc księgowość jedynie w formie papierowej, jednak ostatnio zdecydowałem się na zapoznanie z profesjonalnym programem księgowym. I muszę przyznać, że jest to opcja dużo wygodniejsza! W końcu nie muszę żmudnie przeszukiwać archiwów, gdy potrzebuję sprawdzić jakąś starą fakturę, bo wszystko mam „pod ręką”, w wersji cyfrowej. – przyznaje Władysław.

  • Zdecydowaliśmy się na wdrożenie w naszej firmie oprogramowania wspierającego kontakt z klientem. Zdecydowaliśmy się na współpracę z tym przedsiębiorstwem –  comfortel.pl, i jesteśmy z tego faktu bardzo zadowoleni. Niezbędny sprzęt został do nas dostarczony, oprogramowanie wdrożone, a pracownicy przeszkoleni. Lepsza obsługa i możliwość przekazywania wszystkich niezbędnych informacji sprawiło, że klienci nabrali do nas jeszcze większego zaufania. Decyzja o zakupie nowoczesnego oprogramowania okazała się więc niezwykle opłacalna. – dodaje Marcin.